Компанія Opel показала нову Meriva Автор: Andriy · Опубліковано: 19.01.2010 10:12 · Розділ: Авто-мото

Opel Meriva. Зображення салону. Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Opel Meriva. Зображення салону. Фото взято з сайту auto.lenta.ru

Компанія Opel розповсюдила перші офіційні фотографії інтер'єру компактвена Meriva нового покоління. Перша інформація про цей автомобіль з'явилася на початку січня цього року, однак знімків салону і детальної інформації про нього не повідомлялося. Широкій публіці машина буде представлена в березні на міжнародному моторшоу в Женеві.

Opel Meriva. Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Opel Meriva. Фото взято з сайту auto.lenta.ru

За словами представників Opel, основним завданням для дизайнерів при створенні інтер'єру нового Meriva було збільшення "житлового" простору в салоні, функціональності та оглядовості. Для досягнення цього панель приладів була перенесена трохи вперед і занижена, передні стійки звужені, а віконна лінія в задній частині кузова опущена для поліпшення видимості. Також в салоні використовується вже відома за попередньою версією концепцію побудови внутрішнього об'єму FlexSpace. Задні крісла можуть зсуватися і опускатися за один рух, а також регулюватися окремо один від одного вперед-назад.

Opel Meriva. Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Opel Meriva. Фото взято з сайту auto.lenta.ru

При піднятих задніх сидіннях об'єм багажника нового Opel Meriva складає 400 літрів, а при складених - 920 літрів. При обліку використання багажного відсіку до даху обсяг вільного простору складе 1500 літрів.

Opel Meriva. Фото взято з сайту auto.lenta.ru
Opel Meriva. Фото взято з сайту auto.lenta.ru

Як повідомлялося раніше, в Європі новинка з'явиться влітку цього року. Автомобіль буде пропонуватися з шістьма турбованими бензиновими і дизельними моторами потужністю від 75 до 140 кінських сил.

Джерело auto.lenta.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.