Samsung продемонструвала телефони Shark Автор: Andriy · Опубліковано: 19.01.2010 10:44 · Розділ: Мобільний зв’язок

Samsung Shark, слайдери Shark 2 і Shark 3. Фото взято з сайту hard.compulenta.ru
Samsung Shark, слайдери Shark 2 і Shark 3. Фото взято з сайту hard.compulenta.ru

Компанія Samsung Electronics анонсувала нову серію мобільних телефонів під назвою Shark. До неї входять три моделі - Shark (S5350), Shark 2 (S5550) і Shark 3 (S3550). За словами виробника, мобільні "акули" створені для активних користувачів, які цінують в мобільних телефонах широкі мультимедійні функції і можливість у будь-який момент зв'язатися зі своїми друзями та близькими через програми миттєвих повідомлень і соціальні мережі. Апарати лінійки Shark оснащені спеціальним додатком Social Networking Services (SNS), що забезпечує швидкий доступ до таких сайтів, як Facebook, MySpace, Bebo і так далі. Крім того, функція Mobile Tracker допоможе знайти загублений або вкрадений телефон, також є можливість швидко відправити SOS повідомлення на заздалегідь зазначений контакт.

Samsung Shark (S5350). Фото взято з сайту hard.compulenta.ru
Samsung Shark (S5350). Фото взято з сайту hard.compulenta.ru

Модель Samsung Shark (S5350) виконана у форм-факторі моноблока товщиною всього 11,9 мм. Вона поміщена в металевий корпус і обладнана 3,2 Мп камерою. Компанія також відзначає асиметричний дизайн і ефектний графічний інтерфейс телефону.

Samsung Shark 2 (S5550). Фото взято з сайту hwp.ru
Samsung Shark 2 (S5550). Фото взято з сайту hwp.ru

Слайдер Samsung Shark 2 (S5550) більш функціональний. Він оснащений AMOLED дисплеєм і 5 Мп камерою. Для зберігання файлів передбачено 110 Мб вбудованої пам'яті, яку можна розширити за рахунок карт microSD. Комунікаційні можливості (природно, крім стільникових мереж) представлені інтерфейсами Bluetooth і USB.

Samsung Shark 3 (S3550). Фото взято з сайту hwp.ru
Samsung Shark 3 (S3550). Фото взято з сайту hwp.ru

Телефон Samsung Shark 3 (S3550) теж є слайдером з цифровою клавіатурою. Але він більш простий, обладнаний 2 Мп камерою, 40 Мб вбудованої пам'яті і слотом microSD. Зате Shark 3 відрізняється оригінальним дизайном задньої панелі. Вона металева, з нерівною поверхнею, що виглядає досить незвично. Всі три новинки надійдуть у продаж у цьому місяці, про їхню ціну інформації поки немає.

Джерело news.org.ua, hard.compulenta.ru, hwp.ru


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.