Beyerdynamic представила нові HD навушники Tesla T1 Автор: Andriy · Опубліковано: 19.01.2010 10:50 · Розділ: Нові технології

"T1 досить специфічні навушники. Інженерні рішення, закладені в їх конструкцію, якість відтворення звуку і ціна значно відрізняються від того, що пропонують будь-які інші навушники High-End класу", говорить Алан Феканін (Alan Feckanin), представник Beyerdynamic. T1 є першими навушниками, які подолали бар'єр в один тесла, одиницю виміру магнітної індукції.

Beyerdynamic Tesla T1. Фото взято з сайту news.ecoustics.com
Beyerdynamic Tesla T1. Фото взято з сайту news.ecoustics.com

Магнітна індукція відображає здатність звуку перетворюватися з електричних імпульсів у звукові хвилі, а Beyerdynamic стверджує, що подолання бар'єру в один тесла повністю змінить світ.

Динамік Tesla T1. Фото взято з сайту news.ecoustics.com
Динамік Tesla T1. Фото взято з сайту news.ecoustics.com

Навушники Beyerdynamic T1 можуть звучати в два рази голосніше традиційних навушників, і при цьому не страждає якість звуку. Це значною мірою пояснюється специфічним розміщенням магніту. Замість традиційного розташування неодимового магніту в центрі звукової котушки, в навушниках T1 магніти розміщені по кільцю навколо котушки. Це дозволило значно збільшити потік магнітної індукції.

Динамік Tesla T1. Фото взято з сайту news.ecoustics.com
Динамік Tesla T1. Фото взято з сайту news.ecoustics.com

Діафрагма навушників T1 була також заново розроблена. Замість використання традиційних матеріалів, у T1 застосована двошарова фольга. Легкий, але все ж таки міцний матеріал відіграє велику роль у запобіганні спотворення звуку. T1 має частотну характеристику від 5 Гц до 55 кГц.

Комфорт є ключовим чинником в конструкції навушників і, схоже, Beyerdynamic це добре відомо. Шкіряні накладки і застосування тканинних матеріалів гарантують зручність при використанні навушників. Вони, крім того, дуже легкі: вага складає всього 350 г без проводу. Зараз навушники Beyerdynamic Tesla T1 доступні за роздрібною ціною 1295$.

Джерела: receivers.ru, news.ecoustics.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.