Відбілюючі пасти шкодять зубам Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.01.2010 16:42 · Розділ: Краса і здоров'я

В зубних пастах міститься бікарбонат натрію, перекис водню і перекис сечовини, тому, хоча вони й мають відбілюючий ефект, але приводять до підвищеної чутливості зубів. Саме з цієї причини експерти не рекомендують використовувати їх постійно.

Стоматологи радять протягом тижня вранці чистити зуби пастою яка містить фтор, а ввечері - відбілюючою. Якщо не проявляється підвищена чутливість, цей курс збільшують до місяця, потім роблять перерву.

Перш ніж починати процедуру відбілювання, краще проконсультуватися з лікарем, тому що він, виходячи з конкретної ситуації, зможе підібрати пасту і провести професійне відбілювання. Зниження споживання продуктів з барвниками (чай, кава, вино та ін.) сприяє збереженню природної білизни зубів.

Відбілюючі пасти можуть нашкодити зубам. Фото взято з сайту mkset.ru
Відбілюючі пасти можуть нашкодити зубам. Фото взято з сайту mkset.ru

До того ж немає єдиної думки про доцільність включення в зубні пасти різних активних речовин, наприклад, вітамінів, ферментів, екстрактів різних трав, антибіотиків. Єдиним безперечно ефективним компонентом є фтор, вважають фахівці. Він збільшує несприйнятливість емалі, прискорює процеси ремінералізації, гальмує процеси гліколізу, перешкоджає синтезу внутрішньоклітинних цукрів, згубно діє на карієсогенні бактерії.

А солі стронцію і калію, що входять до складу зубних паст для зубів з підвищеною чутливістю, механічно закупорюють дентинні канальці, тим самим блокуючи нервові закінчення, і таким чином лікують підвищену чутливість. Сполуки цинку і пірофосфати сповільнюють процеси утворення зубного каменю.

В цілому, при виборі правильної зубної пасти стоматологи рекомендують враховувати індивідуальні особливості стану ротової порожнини, наявність різних запальних процесів, а ще краще - звертатися за допомогою до фахівців.

Джерело rustorka.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.