Персонал британських готелів нагріватиме ліжка клієнтів Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.01.2010 13:40 · Розділ: Цікаві факти

Тепер відвідувачі готелів відомої готельної мережі Holiday Inn зможуть зразу потрапити у тепле ліжко, заздалегідь підігріте за допомогою спеціально одягнених працівників. Таким чином керівництво британських готелів вирішило подбати про здоровий сон своїх клієнтів в холодну пору року.

До тих, хто замовить послугу прогрівання, будуть приходити одягнені в спеціальні костюми співробітники, які протягом 5 хвилин нагріють ліжко теплом власного тіла, готуючи його до комфортного сну клієнта. Нова і, варто визнати, незвичайна ідея буде випробувана також в інших готелях Лондона і Манчестера.

П’ять хвилин і ліжко тепле. Фото взято з сайту telegraph.co.uk
П’ять хвилин і ліжко тепле. Фото взято з сайту telegraph.co.uk

«Наукові факти підтверджують, що сон починається в середині ночі, коли температура тіла починає падати. Зниження відбувається в основному за рахунок судин на руках, обличчі і ногах, які віддають тепло, - каже доктор Кріс Іджіковскі, директор Единбурзького центру сну. - Тепле ліжко - приблизно 20-24 градусів Цельсія - гарний спосіб прискорити цей процес, у той час як холодна постіль може загальмовує сон. Нова послуга зігрівання ліжка в Holiday Inn допоможе людям отримати хороший нічний спочинок, особливо враховуючи те, що їм доводиться довго зігріватися, повертаючись з морозу».

А відчути себе в шкурі хом'яка пропонує відвідувачам один з готелів у Франції. У готельних номерах, які більше схожі на величезні клітки, встановлені годівниці і поїлки. Прямо біля входу в готель клієнтам видають костюми гризуна. Замість розкішних апартаментів сміливців чекатиме проживання в клітках, де "є все необхідне", наприклад підстилка з сіна замість ліжка. На сніданок клієнтам подадуть не звичні круасани з джемом, а жменьку зерна. Ну, а відсутність спортзалу з успіхом компенсує бігове колесо. Дивну розвагу встигли оцінити сотні французів.

Джерело moscow-info.org


Інші новини розділу