Люди обирають другу половинку з представників своєї національності Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.01.2010 12:37 · Розділ: Цікаві факти

Вчені з університету Варвіка в Англії з'ясували, що представники сильної і прекрасної половини людства обирають партнерів для життя серед людей, пов'язаних з ними спільним походженням.

Група дослідників провела експеримент серед людей різних рас. Виявилося, що найчастіше шлюби укладаються між особами однієї національності, розповів керівник дослідження, професор Патрік Малкольм.

Люди вибирають другу половинку серед представників своєї національності. Фото взято з сайту raut.ru
Люди вибирають другу половинку серед представників своєї національності. Фото взято з сайту raut.ru

Найімовірніше, така перевага випливає з вікової підсвідомої переконаності, що склалася в ході еволюції, коли в давні часи йшли територіальні війни. Тому, можна говорити про те, що феномен ксенофобії, тобто нетерпимості до чужинців, склався історично. До того ж, така емоційна реакція несе в собі ще й соціальні фактори та мовні відмінності, які представляють значні перешкоди на шляху до досягнення взаєморозуміння.

Так, серед британок у віці від 20 до 39 років тільки 12% вийшли заміж за чоловіків з інших країн, і 9% англійців у віці від 23 до 46 років вважали за краще одружитися з жінками іншої раси.

Причому в цих випадках, як новоявлені чоловіки, так і дружини - уродженці іншої культури - проживали у Великобританії до укладення сімейного союзу з місцевими жителями не менше року і добре освоїли іноземні традиції.

Джерело day.az


Інші новини розділу