Малюки посміхаються лише привабливим жінкам Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.01.2010 10:33 · Розділ: Цікаві факти

В'єтнамські вчені виявили, що маленькі діти швидше йдуть на контакт з представницями прекрасної статі, які можуть похвалитися приємною зовнішністю.

Педіатри з центрального університету Ханоя провели аналіз даних про те, які жінки найбільше привертають увагу дітей у віці від півтора до трьох років обох статей. У ході дослідження з'ясувалося, що малюки частіше посміхаються і більш охоче спілкуються з гарними дівчатами.

Малюки частіше посміхаються гарним дівчатам. Фото взято з сайту cornerstorkbabygifts.com
Малюки частіше посміхаються гарним дівчатам. Фото взято з сайту cornerstorkbabygifts.com

Експеримент складався з двох частин. Перша включала в себе демонстрацію фотографій жінок від 18 до 55 років, а друга враховувала відомості про зовнішність гувернанток, які їх доглядали. В експерименті брали участь 845 хлопчиків і дівчаток. Під час перегляду зображень осіб з неприємними рисами малюки відверталися, а деякі навіть плакали. Причому в 66% випадків дітлахи намагалися сховатися за батьків.

В іншій частині дослідження спостерігалися схожі реакції дітей. Так, у 72% малюків няні мають виразні очі і чарівну посмішку. А матері та батьки відзначили, що їхні діти поводяться куди спокійніше, якщо залишаються під тимчасовою опікою привабливих осіб.

А в 28% випадках дівчатка і хлопчики вважали виховательок другими мамами, розповів керівник доктор Чі Онг Шон. До того ж, лікарі впевнені, що сприйняття краси передається по спадковості.

Раніше вчені з'ясували, що люди сприймають світ практично однаково з дитинства до старості, вносячи по ходу лише незначні корективи. У двох експериментах, проведених дослідниками, з'ясувалося, що діти довше спостерігають за об'єктами, що здійснюють нові й несподівані речі, а потім приймають рішення на підставі отриманої інформації. Та ж реакція спостерігається і у дорослих, коли вони стикаються з чимось новим.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу