Новий 4-канальний відеореєстратор Pelco Автор: Andriy · Опубліковано: 18.01.2010 11:48 · Розділ: Техніка

Модельний ряд пристроїв цифрового відеозапису компанії Pelco by Schneider Electric поповнив відеореєстратор серії DX4104 для створення відеосистем з чотирма каналами відео та звуку.

Новий відеореєстратор має чотири BNC-входи, до нього можна підключати від однієї до чотирьох аналогових камер. На відміну від попередньої моделі DX4004, він підтримує прогресивний алгоритм компресії відео H.264 і ефективно використовує дисковий простір відеоархіву. Перед «оцифровуванням» зображення відеореєстратор надає операторові можливість вибрати параметри запису, причому їх налаштування для кожної камери виконується окремо. При цьому DVR забезпечує швидкість запису до 25 к/с на канал при роздільній здатності від 352х288 до 704х576 пікселів (4CIF). Завдяки таким характеристикам нові моделі оптимально підійдуть для створення відеосистем невеликих об'єктів роздрібної торгівлі та малого бізнесу.

Відеореєстратор DX4104. Фото в’язко з сайту ixbt.com
Відеореєстратор DX4104. Фото в’язко з сайту ixbt.com

Запис відеоінформації DX4104 здійснює на жорсткі диски типу SATA. Залежно від обсягу даних і параметрів відеозапису, можна вибрати модифікацію з одним вінчестером ємністю 250, 500 або 1000 ГБ або з двома HDD об'ємом до 2000 ГБ. При необхідності DX4104 дозволяє виконувати експорт відеофрагментів по будь-якому з чотирьох каналів на флеш-накопичувачі, що підключаються через USB-порти, або на CD/DVD-диски, за наявності опційного DVD-приводу. Крім того, відеореєстратор підтримує функцію «керування зберіганням» - HDD Storage Manager, - тому користувач може налаштувати дисковий простір таким чином, щоб, наприклад, відео, записане по тривозі, зберігалося довше.

Відеореєстратор має функцію негайного запису, який ініціює оператор одним натисканням на відповідну кнопку на передній панелі корпусу пристрою, а також підтримує «багатоподійний» режим (multi-event), коли комбінуються параметри тривожного і стандартного запису. Pelco DX4104 має 4-канальний аудіоінтерфейс і дозволяє здійснювати запис і передачу звуку, синхронізованого з відеорядом.

DX4104 дозволяє оператору здійснювати його дистанційне адміністрування та управління PTZ-функціями поворотних аналогових камер багатьох виробників, так як відеореєстратор підтримує найбільш популярні протоколи телеметрії, серед яких Pelco D і P. При цьому поворот, нахил камери і управління її зумом може виконуватися по кожному з 4 каналів за допомогою пульта дистанційного управління, або «миші», які входять в комплект поставки, а також кнопок на фронтальній панелі корпусу або виносної клавіатури, поєднаної з відеореєстратором через роз'єм RS-232.

Для ефективного використання DX4104 у складі системи безпеки об'єкта, він дозволяє підключати зовнішні охоронні пристрої. Відеореєстратор має на задній панелі чотири тривожних входи і один релейний вихід, до яких можуть бути підключені віконні, дверні та інші охоронні датчики, і один виконавчий пристрій. По сигналу тривоги з датчиків, DX4104 здатний відобразити текстове повідомлення на моніторі комп'ютера та/або виконати сповіщення по E-mail. Переглядати тривожне і поточне відео відеореєстратор дозволяє на будь-якому моніторі, для підключення яких є BNC/VGA-відеовиходи.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.