Fujitsu представила нові однопроцесорні сервери Primergy TX150 S7 і RX100 S6 Автор: Andriy · Опубліковано: 18.01.2010 11:42 · Розділ: Техніка

Корпорація Fujitsu представила нове покоління однопроцесорних серверів Primergy в горизонтальному і вертикальному виконанні. Продаж горизонтальних серверів нового покоління Primergy TX150 S7 і серверів Primergy RX100 S6 вже почалися в усьому світі. Нове сімейство однопроцесорних серверів Fujitsu має нову архітектуру на основі процесорів Intel і доповнює двопроцесорні сервери, анонсовані в кінці 2009 року. Нове покоління серверів початкового рівня спеціально оптимізовано для використання з процесорами Intel Xeon серії 3400 і з двоядерними процесорами Intel на базі 32-нанометровій виробничої технології, раніше відомі під кодовою назвою Clarkdale (Intel Pentium G6950, Intel Core i3-530, Intel Core i3 - 540).

Платформа Primergy RX100 S6. Фото взято з сайту news.org.ua
Платформа Primergy RX100 S6. Фото взято з сайту news.org.ua

Платформи Primergy TX150 S7 і Primergy RX100 S6 створені на базі архітектур, розроблених на основі галузевих стандартів, і мають високу масштабованість. Нові сервери Primergy мають модульну конструкцію і відрізняються високою продуктивністю та універсальністю, що робить їх оптимальним рішенням для підприємств малого та середнього бізнесу.

Платформа Primergy TX150 S7. Фото взято з сайту news.org.ua
Платформа Primergy TX150 S7. Фото взято з сайту news.org.ua

У них встановлені нові процесори і роз'єми PCIe другого покоління (Gen2) і реалізована підтримка інтерфейсу SAS 2.0. Завдяки новій архітектурі ці однопроцесорні платформи забезпечують широкі можливості для розширення - у них можна встановити до 32 Гб оперативної пам’яті. Сервер Primergy TX150 S7 підтримує як двоядерні, так і чотирьохядерні процесори і являє собою потужну обчислювальну систему для децентралізованих інфраструктур.

Однопроцесорна вертикальна серверна платформа Primergy RX100 S6 відрізняється високою модульною конструкцією, енергоефективністю і продуктивністю. У корпусі сервера можна встановити до двох жорстких дисків форм-фактора 3,5 дюйма або до чотирьох - у форм-факторі 2,5 дюйма. Для формування RAID-масиву в ній можуть встановлюватися жорсткі диски з інтерфейсами SATA і SAS, а також твердотільні накопичувачі.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.