LG Display представила гнучкий «електронний папір» розміром 25х40 см Автор: Andriy · Опубліковано: 18.01.2010 11:24 · Розділ: Нові технології

Південнокорейський виробник дисплеїв представив 19-дюймовий гнучкий дисплей, в якому використовується технологія «електронного паперу». За даними LG Display, це найбільший у світі дисплей такого типу.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Розміри дисплея рівні 250x400 мм, що досить близько до стандартного формату A3, що використовується деякими періодичними виданнями. Для порівняння - це приблизно у вісім разів більше, ніж у більшості сучасних «електронних книжок». Дисплей позиціонується, як основа для «електронних газет», здатних передати враження від читання звичної паперової періодики. Враження посилюється тим, що товщина листа дорівнює всього лише 0,3 мм. Щоправда, за масою лист «електронної газети» помітно відрізняється від паперового листа - він важить 130 г.

Фото взято з сайту ixbt.com
Фото взято з сайту ixbt.com

Різниця у вазі пояснюється використанням в якості основи металевої фольги, яка забезпечує гнучкість і пружність. Крім «електронних газет» подібні дисплеї можуть знайти застосування в інформаційних і рекламних табло. Їх переваги: компактність і мале енергоспоживання.

У першій половині поточного року LG Display планує почати серійний випуск гнучких дисплеїв розміром 11,5 дюйма. Такий дисплей, зокрема, використовується в пристрої Skiff Reader.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.