Компанія Sony випускає лінійку карт пам'яті SD і microSD Автор: Andriy · Опубліковано: 18.01.2010 11:21 · Розділ: Техніка

Краще пізно, ніж ніколи - після багатьох років просування власного формату Memory Stick компанія Sony представила нову серію карт пам'яті SD/SDHC і microSD/microSDHC. Як відзначає виробник на своє виправдання, нові карти є результатом тривалого процесу розробки та цілої серії ретельних випробувань, метою якої було створення "чудового продукту", результатом стала надійна пам'ять і тривалий термін служби.

Карта памяті SD на 4 Гб. Фото взято з сайту news.org.ua
Карта памяті SD на 4 Гб. Фото взято з сайту news.org.ua

Швидкість передачі даних 4 класу забезпечує якість запису HD-відео і швидкість обробки даних цілком достатню для роботи з просунутими функціями компактних цифрових камер, а також телефонів хай-енд класу, оснащених камерами.

Карта памяті microSD на 4 Гб. Фото взято з сайту news.org.ua
Карта памяті microSD на 4 Гб. Фото взято з сайту news.org.ua

На карти пам'яті SD/SDHC і microSD/microSDHC завантажується безкоштовно ПЗ File Rescue, яке дозволяє швидко відновлювати фотографії, музику або відео, пошкоджені або видалені помилково. У нових картах пам'яті Sony також пропонується програма x-Pict Story (закачується безкоштовно), яка дозволяє комбінувати музику і фотографії для створення слайд-шоу. Передбачена також функція передачі файлів для завантаження відео на інтернет-сайти, такі як YouTube.

Лінійка карт пам'яті SD/SDHC включає моделі 2 Гб, 4 Гб, 8 Гб, 16 Гб і 32 Гб, а серія карт пам'яті microSD/microSDHC представлена ємностями 2 Гб, 4 Гб і 8 Гб (SD-адаптер входить в комплект). Всі карти володіють максимальною стійкістю до ударів і витримують крайні значення температури від -25 C до +85 C. Продукти Sony SD і microSD надійдуть у продаж в лютому 2010 року.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.