Представлений Cooler Master 690 II Advanced - висококласний комп'ютерний корпус в чорному Автор: Andriy · Опубліковано: 18.01.2010 11:15 · Розділ: Техніка

Як і очікувалося, компанія Cooler Master представила свій комп'ютерний корпус CM 690 II Advanced. Перші відомості про продукт з'явилися ще на початку грудня 2009 року. Він являє собою висококласне "житло для комп'ютера", що відповідає нормам форм-фактора Mid-Tower і виконаний в стильному чорному кольорі.

Cooler Master 690 II Advanced. Фото взято з сайту news.org.ua
Cooler Master 690 II Advanced. Фото взято з сайту news.org.ua

Комп'ютерний корпус Cooler Master 690 II Advanced є продовженням досить популярної моделі CM 690 і обладнаний зовнішнім відсіком під жорсткі диски, а також підтримує розміщення потужних графічних карт. Крім того, є додатковий внутрішній відсік під накопичувачі типорозміру 1,8/2,5 дюйма.

Система охолодження комп'ютерного корпусу Cooler Master 690 II Advanced включає в себе посадочні місця мінімум для десяти вентиляторів, причому, п'ять з яких мають 140 мм по діагоналі. Крім того, всередині присутні монтажні кріплення для встановлення радіаторів, по одному з яких можна розмістити внизу і ззаду корпусу.

Cooler Master 690 II Advanced. Фото взято з сайту news.org.ua
Cooler Master 690 II Advanced. Фото взято з сайту news.org.ua

При цьому комп'ютерний корпус Cooler Master 690 II Advanced оснащений поліпшеною системою управління кабелями, а для установки в нього системних компонентів не потрібно ніяких інструментів. Незважаючи на свій статус висококласного продукту, Cooler Master 690 II Advanced коштує відносно недорого - близько 100 євро, а його продажі повинні початися протягом місяця.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.