Promise анонсувала NAS сервер з повністю автоматичним налаштуванням SmartStor Zero NS2600 Автор: Andriy · Опубліковано: 18.01.2010 10:58 · Розділ: Техніка

Компанія Promise поповнила свою лінійку NAS пристроїв ще одним цікавим продуктом. Новинка одержала назву SmartStor Zero NS2600 і, за словами виробника, є першим NAS сервером на ринку, чиє використання не повинно викликати ніяких проблем у звичайного споживача. За даними Promise, користувачеві досить включити SmartStor Zero NS2600 в мережу, активувати його і встановити програмне забезпечення, що додається. Всю іншу роботу пристрій зробить автоматично.

NAS сервер SmartStor Zero NS2600. Фото взято з сайту news.org.ua
NAS сервер SmartStor Zero NS2600. Фото взято з сайту news.org.ua

При цьому програмне забезпечення Promise SmartStor Zero NS2600 дозволяє не тільки автоматично налаштовувати даний NAS сервер, а й забезпечує йому непогану функціональність. Сюди входить миттєвий доступ до функції резервного копіювання даних, а також підтримка спільного використання медіаконтенту відповідно до стандарту DLNA. Крім того, пристрій може функціонувати як медіасервер, що забезпечує потокову передачу музики та відео через iTunes.

Promise SmartStor Zero NS2600 оснащений двома відсіками під накопичувачі і підтримує до 4 Тб дискового простору. Є функція завантаження на сервер цифрового контенту з мобільних пристроїв, а також можливість завантаження контенту з соціальної мережі Facebook і перегляду потокового відео (включаючи захищений контент), придбаного в iTunes Store. У продажі Promise SmartStor Zero NS2600 з'явиться протягом першого кварталу за стартовою ціною 279 доларів.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.