Американець застреливши дружину, доньку та ще двох родичів, наклав на себе руки Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.04.2009 11:42 · Розділ: Кримінал

Житель американського містечка Алабама за день до початку судового процесу, на якому мало відбутись слухання справи про розлучення подружжя, застрелив свою дружину, що жила окремо від нього, доньку та ще двох родичів, після чого повернувся додому і наклав на себе руки.

За даними поліції, тіло Кевіна Гарнера (Kevin Garner) з кульовим пораненням в ділянці грудей було знайдене у вівторок в місті Прайсвілль (Priceville), поблизу будинку, який згорів дотла минулої ночі. Місцева влада містечка Грін Хілл (Green Hill) виявила в одному з будинків тіла чотирьох осіб, які пізніше були опізнані як 40-річна дружина Гарнера Таммі, їх 16-річна дочка Челсі, сестра Гарнера та її 11-річний син.

За словами представників поліції, всі четверо були застрелені з пістолета. Мотивом злочину поліція вважає судові слухання про розлучення подружжя Гарнерів, яке повинне було розпочатися наступного дня. За інформацією представників суду, Гарнери з'явилися до суду на попереднє слухання вчасно, і у поведінці Кевіна Гарнера ніщо не провіщало трагедії. Цей інцидент став восьмим випадком масового вбивства у США, за останній місяць та третім в штаті Алабама.

Джерело news.mail.ru


Інші новини розділу