Шотландська поліція опанувала 3D-технології Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.01.2010 12:56 · Розділ: Суспільство

Технології, що використовуються в комп'ютерних іграх і кіноіндустрії, будуть застосовуватися в Шотландії при розслідуванні серйозних злочинів.

Цього місяця в Шотландському управлінні поліцейських служб (Scottish Police Services Authority, SPSA) з'явився новий підрозділ, який, використовуючи анімацію і 3D-технології, буде реконструювати і візуалізувати місце і обставини вчинення злочину. Методика вже була успішно випробувана при розслідуванні декількох серйозних вбивств.

Скріншот програми розробленої для відтворення сцен тяжких злочинів. Фото взято з сайту spsa.police.uk
Скріншот програми розробленої для відтворення сцен тяжких злочинів. Фото взято з сайту spsa.police.uk

Вже з наступного тижня система буде доступна поліцейським по всій Шотландії. На думку директора судово-експертної служби SPSA, Тома Нельсона, нові технології зроблять революцію в кримінальному розшуку. На віртуальне місце злочину можна буде «доставляти» детективів, адвокатів, присяжних і суддів, які зможуть здійснювати «інтерактивні тури», не покидаючи робочих місць. Значно полегшиться процес пред'явлення доказів і відпаде необхідність у довгих словесних описах і детальних свідченнях очевидців у суді.

Генеральний солісітор (заступник генпрокурора Шотландії), Френк Малхоланд вважає, що за допомогою 3D-зображень буде простіше демонструвати присяжним докази, зокрема докази обвинувачення. Крім того, можна буде обходитися без пред'явлення фотографій, від яких кров застигає в жилах, а присяжним і суддям тепер не доведеться напружувати уяву, щоб зрозуміти, як відбувалося правопорушення.

Джерело spsa.police.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.