Основні правила для поліпшення роботи мозку Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.01.2010 11:53 · Розділ: Цікаві факти

Зберегти і поліпшити пізнавальні здібності мозку допоможуть правильне харчування, регулярна фізична та розумова діяльність і нормальний режим сну. Саме ці умови дозволяють зміцнити когнітивне здоров'я у дорослих, стверджують провідні фахівці Гарвардської медичної школи та Массачусетського технологічного інституту, опираючись на результати дослідження.

Ці прості загальні правила допоможуть підтримати роботу мозку і уникнути багатьох розумових проблем, у тому числі й вікових хвороб, що зачіпають мозкові функції, впевнені американські неврологи.

Найголовніша умова захисту мозку - правильний раціон харчування. Фото взято з сайту lady.if.ua
Найголовніша умова захисту мозку - правильний раціон харчування. Фото взято з сайту lady.if.ua

Найголовніша умова захисту мозку - правильний раціон харчування. Щоб забезпечити організм необхідними мінералами і вітамінами, особливо вітаміном В12, фолієвою кислотою і вітаміном Е, які важливі для пам'яті і підтримки загальної функціональності мозку, медики рекомендують дотримуватися здорової, збалансованої дієти.

Друга умова для забезпечення належної роботи мозку - сон. Для обробки нової інформації мозку щоденно необхідно по 7-8 годин міцного спокійного сну. Якість нічного відпочинку закладає основи для складних біологічних нейронних процесів, оскільки мозок активний навіть вночі.

Крім того лікарі звертають увагу й на фізичні вправи і рекомендують виконувати їх хоча б по півгодини тричі на тиждень. Крім цього, так як ми тренуємо тіло, важливо тренувати і розум - вчені пропонують щодня давати мозку нові завдання і нову інформацію наприклад, намагатися вивчати іноземну мову або вирішувати логічні задачки.

Джерело webpressa.com


Інші новини розділу