Сік буряка може творити дива Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.01.2010 12:51 · Розділ: Краса і здоров'я

Щоденне вживання склянки бурякового соку допомагає нормалізувати високий артеріальний тиск. До такого висновку прийшли вчені госпіталю Св. Бартоломея в Лондоні, Великобританія, які виявили, що при прийомі 500 мл бурякового соку, підвищений артеріальний тиск протягом години значно знижувався.

14 добровольців, які брали участь в дослідженні, були розділені на дві групи. Після вимірювання артеріального тиску (АТ) перша група випивала склянку бурякового соку, а інші учасники - таку ж кількість води. Контроль рівня АТ проводвся кожні 15 хвилин протягом першої години, потім кожну годину, через 6 годин і через добу.

Вже за годину тиск добровольців, які вживали буряковий сік, значно знижувався, і через 2,5 години він був на 10 мм рт. ст. нижчим, ніж у тих, хто пив воду. Через 24 години, АТ волонтерів з бурякової групи все ще залишався на 4 мм нижчим.

Нормалізувати тиск допоможе буряковий сік. Фото взято з сайту i041.radikal.ru
Нормалізувати тиск допоможе буряковий сік. Фото взято з сайту i041.radikal.ru

Вчені, які займалися спостереженням, розповідають, що в результаті роботи було встановлено, що в буряковому соці містяться солі, також характерні для зелених листових овочів.

Експерти стверджують, що 25% дорослого населення планети страждають гіпертензією і очікується, що до 2025 року це число зросте до 29%. Гіпертензія небезпечна тим, що вона спричинює 50% захворювань коронарних судин і 75% інсультів.

Дослідження, проведене науковцями, ще раз довело існування натуральних і недорогих засобів для запобігання розвитку серцево-судинних захворювань.

Джерело mobus.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.