Сервер SPARC Enterprise M3000 на базі чіпа SPARC64 VII Автор: Andriy · Опубліковано: 15.01.2010 10:06 · Розділ: Техніка

Компанії Fujitsu і Sun Microsystems анонсували оновлений серверний комп'ютер SPARC Enterprise M3000, обладнаний новим чотирьохядерним процесором SPARC64 VII, який функціонує на тактовій частоті 2,75 ГГц. Як відзначають розробники, M3000 об'єднує в собі безліч функцій серверів середнього та High-End рівня і при цьому належить до нижчого цінового діапазону.

Серверний компютер SPARC Enterprise M3000. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Серверний компютер SPARC Enterprise M3000. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Завдяки використанню нового процесора і більш швидких модулів оперативної пам'яті, SPARC Enterprise M3000 по продуктивності випереджає попередників на 23%. При цьому енергоефективність підвищена приблизно на 13%. Передбачена можливість об'єднання декількох серверів в одній компактній стійці формату 2U.

Серверний компютер SPARC Enterprise M3000. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Серверний компютер SPARC Enterprise M3000. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Сервер SPARC Enterprise M3000 відрізняється підвищеною надійністю і орієнтований на критичні програми. Працюючи під управлінням операційної системи Solaris, комп'ютер, на думку розробників, є ідеальною платформою для різних додатків для підприємств, включаючи бази даних, BIDW, ERP, CRM. Новинка буде доступна на ринку під брендами Sun та Fujitsu.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.