Протиастматичні інгалятори небезпечні Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.01.2010 11:54 · Розділ: Краса і здоров'я

Часте використання інгаляторів може погіршувати протікання астми. Вони полегшують симптоми цього захворювання, розслабляючи м'язи дихальних шляхів, щоб хворому було легше дихати. Проте, як тепер з'ясувалося, інгалятори можуть бути небезпечними для здоров’я.

Професор Пітер Бредінг і його колеги з Лестерського університету (Великобританія) виявили, що традиційні протиастматичні препарати при частому застосуванні провокують виділення легенями шкідливих хімічних сполук, які, потрапляючи в організм, призводять до частішого повторення астматичних приступів. Крім того, вони не завжди виявляються настільки ефективними, як прийнято вважати.

Відкриття британських дослідників покликане змусити замислитися в першу чергу тих астматиків, які нерегулярно приймають препарати, що запобігають приступам астми, і покладаються в основному на інгалятори.

Користуватися інгаляторами слід з обережністю. Фото взято з сайту tiensmed.ru
Користуватися інгаляторами слід з обережністю. Фото взято з сайту tiensmed.ru

Сьогодні в одній тільки Великобританії астмою страждають 5,4 мільйона чоловік. Доведено, що повітря, забруднене автомобільними вихлопами, і ендотоксини в кімнатній пилюці збільшують ризик розвитку астми у дітей. 36% трирічних дітей, які змушені дихати брудним вуличним повітрям і домашнім пилом, страждають постійної задишкою, яка є раннім проявом астми та інших захворювань легенів.

А повітря, забруднене вихлопними газами, на 50-100% збільшує ризик виникнення астми у повнолітніх. Цей зв'язок залишається очевидним, навіть якщо врахувати інші фактори ризику: роботу на шкідливому виробництві, пасивне куріння і спадкову схильність до астми та алергії.

Джерело tcp-it.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.