«Снами про любов» Алла Пугачова прощається із столицею Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.04.2009 15:52 · Розділ: Культура

Алла Пугачова розпочинає серію прощальних концертів в Державному Кремлівському палаці. Де 7, 8 і 9 квітня вона планує представляти музичний моно-спектакль "Сни про любов". І це — остання можливість для москвичів побачити примадонну російської естради на сцені.

Через тиждень — 15 квітня, відзначивши свій 60-річний ювілей в палаці спорту «Лужники», де відбудеться святково-привітальне шоу, «З днем народження, Алла!», співачка відправиться в довгий гастрольний тур під назвою - «Від квітня до квітня», після чого назавжди закінчить свою концертну діяльність.

Таку заяву Пугачова зробила 5 березня на прес-конференції в Москві. Країна взнавши з перших вуст про відхід своєї улюблениці, пережила шок. Втім, було видно, що самій Аллі Борисівні це рішення далося важко. Вона і раніше залишала сцену, але ненадовго. Цього разу, схоже, повернення не буде.

«Моє здоров'я і серце не дуже дозволяють мотатися туди-сюди, кататися на кораблях, літаках і інших видах транспорту», — пояснила артистка. «І друга причина в тому, що після ряду операцій, які довелося мені перенести, у мене голос підсів, і він не може виразити тих відчуттів і інтонацій, які виражав раніше. Загалом, Бог дав голос, а тепер забрав», — призналася примадонна. «Я на сцені більше 40 років, і завжди відносилася до цього як до місії зверху, і я її виконала».

Вона неодмінно проявить себе в якомусь іншому творчому амплуа, і тоді, можливо настане нова ера Пугачової.

Джерело news.mail.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?