Камера-навігатор Casio Hybrid GPS записує координати знімків Автор: Andriy · Опубліковано: 15.01.2010 09:57 · Розділ: Техніка

Акселерометри в фотокамерах - не новина. Вони дозволяють, наприклад, стабілізувати зображення, автоматично повертати його в залежності від кута зйомки і деякою мірою допомагають визначати параметри експозиції. У розробці останніх моделей своїх пристроїв Casio пішла далі акселерометрів, і в новому прототипі Hybrid GPS, який являє собою модифікований Exlim EX-H10, з'явився модуль GPS. Таке оновлення апаратної частини призначене для присвоєння кожному знімку географічних координат. Якщо ж зв'язку із супутниковою системою навігації немає, тоді для обчислення приблизного місця розташування в просторі на основі переміщень камери використовуються акселерометри.

Прототип Hybrid GPS. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Прототип Hybrid GPS. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Прототип може виконувати і функцію навігатора завдяки картам, що містяться в пам’яті, на яких до того ж відображаються точки, де вже робили знімки. GPS-модулі мало поширені в цифрових фотоапаратах, і по всій видимості причина полягає в їх непотрібності в межах приміщень. Інший стримуючий фактор - це додаткове споживана енергії, хоча безперервний зв'язок з GPS зовсім не обов'язковий і включатися модуль може за потребою. Hybrid GPS також показує крокомір і витрачені користувачем калорії протягом пройденої дистанції.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.