Твердотільний накопичувач OCZ Z-Drive p88 читає дані зі швидкістю 1300 МБ/с Автор: Andriy · Опубліковано: 15.01.2010 09:38 · Розділ: Техніка

Нещодавно компанія OCZ продемонструвала чергову ітерацію розробки по створенню твердотільних накопичувачів. Все починалося, як напівофіційний дослідницький проект, однак згодом він отримав конкретну форму у вигляді накопичувача Z-Drive p88, показаного на виставці CES. Його ключова особливість проявилася в конструктивному рішенні, яке добре видно на знімку: мікросхеми флеш-пам'яті знаходяться на змінних модулях, що нагадують модулі оперативної пам'яті SO-DIMM.

Накопичувач Z-Drive p88. Фото взято з сайту ixbt.com
Накопичувач Z-Drive p88. Фото взято з сайту ixbt.com

Це відкриває ряд нових можливостей, включаючи можливість модернізації накопичувача заміною модулів, наприклад, більш ємними. Знижене енергоспоживання, оскільки використовуються можливості слоту PCI Express x8 і стандартних регуляторів напруги. У разі відмови модуль, що вийшов з ладу, легко визначається і замінюється працездатним прямо під час роботи пристрою.

У накопичувачі Z-Drive p88 використовується чотири контролера Indilinx, що дозволило довести швидкості читання і запису до значень 1300 і 1200 МБ/с відповідно. Компанія запропонує замовникам три варіанти обсягу: 512 Гб, 1 ТБ і 2 ТБ.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.