Бездротова клавіатура з вигнутою поверхнею: Microsoft Arc Автор: Andriy · Опубліковано: 15.01.2010 09:36 · Розділ: Техніка

Корпорація Microsoft відома як виробник не тільки програмного забезпечення, але і якісної комп'ютерної периферії. Однією з останніх розробок компанії стала бездротова клавіатура Arc зі спеціальним "вигнутим" дизайном, що дозволяє користувачеві зручно розміщувати пристрій на колінах.

Бездротова клавіатура Microsoft Arc. Фото взято з сайту news.org.ua
Бездротова клавіатура Microsoft Arc. Фото взято з сайту news.org.ua

Таким чином, бездротова клавіатура Microsoft Arc ідеально підходить тим комп'ютерним користувачам, хто звик займатися веб-серфінгом або виконувати інші завдання, не встаючи із зручного крісла або дивана. При цьому нова розробка Microsoft досить тонка і легка, щоб не завдавати незручностей навіть при тривалому перебуванні на колінах.

Бездротова клавіатура Microsoft Arc. Фото взято з сайту news.org.ua
Бездротова клавіатура Microsoft Arc. Фото взято з сайту news.org.ua

Для зв'язку з системою клавіатура Microsoft Arc використовує бездротовий канал на частоті 2,4 Ггц і оснащена спеціальним ресивером, який може бути легко схований в клавіатуру. Крім того, не дивлячись на свої компактні розміри, клавіатура володіє декількома функціональними клавішами. Підтримується взаємодія з операційною системою Mac OS X 10.4 або пізнішої версії, а також Windows XP, Vista і 7. У продаж клавіатура Microsoft Arc надійде 21 лютого по ціні 60 доларів.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.