Шанс знайти ідеально партнера складає 1 до 285 тисяч Автор: Вікторія · Опубліковано: 15.01.2010 09:57 · Розділ: Цікаві факти

Британський математик Пітер Бакус (Peter Backus) з англійського університету Уоріка підрахував шанси знайти свою "другу половинку". Імовірність склала 1 до 285 тисяч.

Робота Бакуса під назвою "Чому у мене немає дівчини" опублікована на офіційному сайті університету. У своєму химерному дослідженні він використовує знамениту формулу, відому як "рівняння Дрейка". Для своїх підрахунків математик замінив змінні в рівнянні на свої власні критерії.

Шанс знайти ідеально партнера завжди є. Фото взято з сайту g.io.ua
Шанс знайти ідеально партнера завжди є. Фото взято з сайту g.io.ua

В результаті, 30-річний Бакус з'ясував, що з 30 мільйонів британських жінок лише 26 можуть стати його потенційними подругами. При розрахунках використовувалися такі критерії як вік жінок, місце їх проживання та сімейний стан.

"Таким чином, в Лондоні ймовірність зустріти одну з цих особливих дівчат складає 0,0000034 відсотка. Це означає один шанс із 285 тисяч, що не надто багатообіцяюче", - пояснює математик. Вчений також відзначив, що для одиноких людей його дослідження може стати гарною новиною, оскільки воно доводить, що їх провини в цьому немає.

Джерело telegraph.co.uk


Інші новини розділу