Визначено актуальні професії майбутнього Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.01.2010 17:38 · Розділ: Цікаві факти

Уряд Великобританії опублікував доповідь, присвячену професіям, які стануть актуальними і затребуваними в найближчі десятиліття.

Витяги з доповіді були оприлюднені на сайті ScienceSoWhat. Двадцятку професій, до яких слід готуватися майбутнім учасникам ринку праці, очолили виробники штучних частин тіла. На друге місце потрапили нано-медики, а третє місце зайняли фермери, які будуть спеціалізуватися на генетично модифікованих сільськогосподарських культурах та тваринах.

Прототип штучної руки. Фото взято з сайту smithsonian.org
Прототип штучної руки. Фото взято з сайту smithsonian.org

До списку також увійшли "вертикальні фермери", які будуть займатися вирощуванням продовольства в міських хмарочосах, що вимагає специфічних знань і технологій. Автори дослідження включили до числа професій майбутнього віртуальних вчителів, космічних екскурсоводів та фахівців щодо збільшення обсягу людської пам'яті.

Британський міністр науки та інновацій, Пол Дрейсон заявив, що всі ці професії вже не відносяться до галузі наукової фантастики, і сьогоднішнім школярам доведеться будувати автомобілі, що літають і боротися зі змінами клімату.

Джерело telegraph.co.uk


Інші новини розділу