Поп-виконавці заспівають оперу Автор: Lesly · Опубліковано: 14.01.2010 14:54 · Розділ: Музика

Популярні виконавці Великобританії вчитимуться співати оперу. На такий експеримент зважився один з британських телеканалів ITV1, в ефірі якого вже зовсім скоро розпочнеться трансляція музичного реаліті-шоу "Popstar до Operastar", що в перекладі означає "Від поп-зірки до зірки опери".

Для участі в такому незвичайному проекті вже відібрано вісім виконавців, серед яких будуть Алекс Джеймс (басист гурту Blur), Джиммі Осмонд і Денні Джонс, соліст McFly. До складу журі увійдуть відомий американський рок-музикант та актор театру і кіно, Міт Лоуф, а також Лоренс Льюелін-Боуен, дизайнер інтер'єру, радіо- та телеведучий.

А роль ведучих і, водночас, вчителів отримали оперний тенор Роландо Вільясон і меццо-сопрано Кетрін Дженкінс з Уельсу. "Я не вчитель співу, - зізнається Вільясон, - але я можу давати поради початківцям, оскільки в мене за плечима десятилітній досвід оперного співака. Я намагатимусь пояснити, а якщо бачитиму помилки, то старатимусь їх виправити".

Таємницям оперного співу поп-виконавців навчатиме відомий оперний тенор Роландо Вільясон. Фото взято з сайту wordpress.com
Таємницям оперного співу поп-виконавців навчатиме відомий оперний тенор Роландо Вільясон. Фото взято з сайту wordpress.com

Зірка опери вважає, що шоу буде скоріше розважальним і всі отримають масу задоволення від проекту. "Я оперний співак, але, разом з тим, і виконавець. Мені дуже подобається спілкуватися з людьми. Крім того, у поп-співаків можна багато навчитися, наприклад, як відчувати музику та передавати свої переживання".

"Побачивши мене на телеекрані, критики напевне запитають: навіщо це потрібно серйозному оперному співаку? Однак для мене це звучить по іншому – а чому ні? Я роблю це не на шкоду мистецтву", - заявив тенор. Крім того, завдяки цьому заходу оперне мистецтво здобуде сотні нових прихильників, додав він.

За правилами шоу, щотижня глядачі голосуватимуть за учасника, якому доведеться покинути проект, поки не залишиться один переможець. А перший випуск передачі британці побачать вже завтра, 15 січня.

Джерело: telegraph.co.uk


Інші новини розділу