Уряд США вчитиме дівчат-підлітків вирішувати свої проблеми мирним шляхом Автор: Lesly · Опубліковано: 14.01.2010 11:56 · Розділ: Суспільство

Як повідомляє адміністрація американської служби із зловживання наркотиками та алкоголем і служби психічного здоров'я (SAMHSA), протягом попереднього року кожна четверта дівчина у віці 12-17 років приймала участь у серйозних бійках в школі або на роботі, у групових сутичках, або нападала на когось з метою завдати тілесних ушкоджень.

Зазвичай, прояви підліткового насилля асоціюються з хлопцями, йдеться у висновках дослідження, однак очевидно, що ця проблема також поширена і серед дівчат. Памела Гайд, адміністратор SAMHSA, назвала результати звіту критичними. "Ми повинні знайти можливість "досягнути" всіх дівчат з групи ризику і навчити їх вирішувати проблеми, не застосовуючи силу", - сказала вона.

Найвищим був відсоток проявів агресивної поведінки серед дівчат, які вживають алкогольні напої або курять марихуану. Фото взято з сайту togawp.com
Найвищим був відсоток проявів агресивної поведінки серед дівчат, які вживають алкогольні напої або курять марихуану. Фото взято з сайту togawp.com

Загалом, було встановлено, що 18,6 % дівчат віком від 12 до 17 приймали участь у серйозних бійках в школі чи на роботі, 14,1 % "засвітилися" в сутичках "група на групу" і 5,7 % нападали на інших з метою завдати тяжких тілесних ушкоджень. А деякі учасниці дослідження проявляли різні типи агресивної поведінки.

Відсоток сутичок серед хлопців, звичайно, вищий: тільки за 1 рік прояви агресивної поведінки було зафіксовано серед 33.6 відсотка підлітків.

Найвищим був відсоток проявів агресивної поведінки серед дівчат, які вживають алкогольні напої або курять марихуану. Крім того, багато аналогічних випадків було зафіксовано серед підлітків жіночої статі з бідних сімей, та тих, які не відвідували школу.

Відсоток проявів агресивності варіювався і за расовою приналежністю: так, серед чорношкірих дівчат він виявився найвищим – 38,0 %, а найнижчим серед азіатів – 17,3 %. Серед дітей зі змішаних сімей цей показник досягає 30,2 %. Трохи спокійнішими виявилися латиноамериканці - 29,0 %. Корінні американці (індіанці та жителі Аляски) та білі теж не надто часто потрапляють в неприємні ситуації: 26,8 та 23,7 відсотків відповідно.

Джерело: heraldonline.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.