Cooler Master показала на CES 2010 CPU-кулери V6 і V6 GT Автор: Andriy · Опубліковано: 14.01.2010 10:52 · Розділ: Техніка

У рамках міжнародної виставки CES 2010 компанія Cooler Master представила на загальний огляд дві новітні системи активного повітряного охолодження баштового типу для організації ефективного відведення зайвого тепла від центральних процесорів.

Cooler Master V6 GT. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Cooler Master V6 GT. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Модель Cooler Master V6 GT складається з покритої нікелем мідної підставки і шести товстих U-подібних мідних теплових трубок, які пронизують численні пластини алюмінієвого радіатора. На радіаторі закріплено два великих малошумних вентилятори в чорних рамках і з чорними крильчатками. Максимальна швидкість обертання кожного з «пропелерів» дорівнює 2200 оборотів в хвилину. При цьому варто відзначити, що продукт забезпечений спеціальним перемикачем для можливості зміни кольору світлодіодного підсвічування, на якому є фірмовий логотип виробника.

Cooler Master V6. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Cooler Master V6. Фото взято з сайту 3dnews.ru

У свою чергу більш доступний і менш продуктивний кулер Cooler Master V6 позбавлений нікельованого покриття на мідній підставці і теплових трубках, а також не має згаданого вище перемикача. Крім того, лопаті обох вентиляторів пофарбовані в червоний колір, а самі вони створюють менший повітряний потік.

Очікується, що в продаж описані вище продукти надійдуть вже незабаром. Якщо ж говорити про ціну, то вона складе близько $80 за Cooler Master V6 GT і близько $50 за Cooler Master V6.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.