VIA M'SERV S2100: міні-сервер на чіпах Nano Автор: Andriy · Опубліковано: 14.01.2010 10:47 · Розділ: Техніка

Тайванська компанія VIA Technologies, яка при розробці своєї продукції робить основний акцент на енергоефективність, представила новий компактний універсальний сервер M'SERV S2100 з низьким рівнем шуму і малим споживання енергії. Новинка орієнтована на сегменти SOHO (малий домашній бізнес) і SMB (малий та середній бізнес).

Міні-сервер VIA MSERV S2100. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Міні-сервер VIA MSERV S2100. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Як відзначають розробники, M'SERV S2100 є першим продуктом такого класу, спроектованих на базі процесора VIA Nano. Компактний сервер, на думку VIA, знайде застосування в системах резервного копіювання інформації, в сервісах і різних програмах, пов'язаних зі зберіганням великих об'ємів даних, включаючи NVR (мережевий відеозапис). Відзначається підтримка технології віртуалізації VT і блок апаратного шифрування AES.

Міні-сервер VIA MSERV S2100. Передня панель. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Міні-сервер VIA MSERV S2100. Передня панель. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Габарити новинки складають всього 135х120х260 мм. M'SERV S2100 оснащується процесором VIA Nano з тактовою частотою 1,3 ГГц і вище, чіпсетом VIA VX800, двома гніздами SO-DIMM для пам'яті DDR2-667/533, двома контролерами Gigabit Ethernet, включає два відсіки для 3,5-дюймових накопичувачів, 3 порти USB 2.0, вихід D-Sub. Відзначається можливість завантаження системи з CompactFlash-карт.

Міні-сервер VIA MSERV S2100. Задня панель. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Міні-сервер VIA MSERV S2100. Задня панель. Фото взято з сайту 3dnews.ru

У список підтримуваних операційних систем входять Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 Foundation і більшість дистрибутивів Linux, включаючи Ubuntu, SUSE Linux Enterprise Desktop 10.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.