Verbatim відзначила своє 40-річчя випуском портативних HDD Автор: Andriy · Опубліковано: 14.01.2010 10:43 · Розділ: Техніка

Цього року компанії Verbatim виповнюється 40 років. Цю подію відомий постачальник змінних носіїв, зовнішніх накопичувачів і аксесуарів для ПК відзначив випуском портативних HDD.

Відкриває список новинок модель Titan XS на базі вінчестерів типорозміру 2,5 дюйма. За словами Verbatim, це найменший зовнішній HDD в світі. Titan XS являє собою HDD в гумовій оболонці, тому його розміри лише трохи більші розмірів самого вінчестера, так що із твердженням Verbatim можна було б погодитися, якби не виріб Freecom Mobile Drive XXS, в якому таке ж рішення було застосовано півтора роки тому. Для живлення та обміну даними Titan XS використовує інтерфейс USB. Починаючи з лютого, будуть доступні моделі об'ємом 320, 500 і 640 ГБ.

Модель CLON. Фото взято з сайту ixbt.com
Модель CLON. Фото взято з сайту ixbt.com

Модель CLON, показана на знімку, вписується в габарити 115 х 76 х 15 мм. Вона також підключається до порту USB. Корпус CLON відрізняється підвищеною стійкістю до зносу і не забруднюється пальцями. Накопичувачі поставляються із заздалегідь встановленим ПЗ для резервного копіювання даних. Постачання моделей об'ємом 250, 320, 500 і 640 ГБ вже розпочалися.

До позитивних якостей мініатюрних накопичувачів MyClone компанія відносить підтримку протоколу USB Turbo Speed. Моделі об'ємом 250, 320, 500 і 640 ГБ у чорних полірованих корпусах і моделі об'ємом 320 і 500 ГБ в червоному і синьому корпусах поставляються також із попередньо встановленим ПЗ для резервного копіювання.

Накопичувачі InSight отримали вбудовані дисплеї на холестеричних рідких кристалах. Такий дисплей постійно показує ім'я пристрою та обсяг вільного місця на ньому - навіть коли накопичувач відключений від ПК (технологія Always On). Вже доступні моделі об'ємом 320 і 500 ГБ.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.