Intel представила 2,4-м мультисенсорний "інтелектуальний" дисплей Автор: Andriy · Опубліковано: 14.01.2010 10:39 · Розділ: Нові технології

Intel на конференції Національної федерації роздрібної торгівлі (National Retail Federation, NRF) у Нью-Йорку продемонструвала концепт "інтелектуального" цифрового інформаційного РК-дисплею (Intelligent Digital Signage Concept) з "голографічною" мультисенсорною поверхнею. Компанія вважає, що подібний пристрій змінить принцип взаємодії людей з подібними екранами в магазинах, аеропортах, банках і готелях. Рішення можуть використовувати кілька людей одночасно, наприклад, для перегляду планів поверхів великих супермаркетів. За допомогою технології доповненої реальності на цих картах можливе відображення реклами товарів і знижок, а також самих товарів.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Рекламодавці отримають унікальні інструменти завдяки анонімним аналітичним даним. Під час використання дисплея вбудована камера аналізує такі параметри, як стать людини, вік, час та інші. Інформація в анонімній формі передається рекламодавцям для визначення найбільш популярного контенту. Це дозволяє демонструвати більш цілеспрямовані повідомлення та графіку і охопити рекламною кампанією велику аудиторію. Прототип функціонує на платформі Core i7 і Microsoft Windows Embedded Standard 2011, оптимізованій для цифрових інформаційних рішень.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

В інформаційній системі також використовуються технології Intel vPro Technology і Intel Active Management Technology, що забезпечує віддалене адміністративне управління. Висота дисплея становить близько 2,4 м. Вперше величезний мультисенсорний екран з'явився на виставці CES 2010. Розробка чіпмейкера перетвориться в кінцевий продукт і буде доступна для замовлень у другому кварталі цього року.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.