ASUS представила концепт мультимедійної системи майбутнього: Waveface Автор: Andriy · Опубліковано: 14.01.2010 10:23 · Розділ: Нові технології

Компанія ASUSTeK Computer показала на CES 2010 концепт системи Waveface. Це, свого роду, бачення компанією технології майбутнього, причому, досить цікавої, хоча і не революційно нової. Подібні концепції, що складаються з декількох взаємодіючих пристроїв, вже представлялися.

Система Waveface включає в себе три основних компоненти: смартфон Waveface Ultra, який можна носити на руці (він схожий на браслет), легкий і компактний планшетний комп'ютер Waveface Light із сенсорним дисплеєм, який можна зігнути і використовувати як ноутбук, а також великий широкоформатний дисплей Waveface Casa.

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Передбачається, що завдяки такій взаємозалежній системі пристроїв користувач зможе отримувати необхідну йому інформацію у потрібний час. Тобто, вдома він зможе побачити все в подробицях на великому екрані, на роботі або в поїздці використовувати планшетник, а під час руху - смартфон-браслет. При цьому, пристрої зможуть обмінюватися даними.

На думку ASUSTeK, Waveface може бути реалізована протягом найближчих п'яти років.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.