Телевізори Toshiba ZX900 Cell TV можуть перетворити 2D сигнал в 3D Автор: Andriy · Опубліковано: 14.01.2010 10:20 · Розділ: Техніка

Компанія Toshiba анонсувала свої нові телевізори серії ZX900 Cell TV з діагоналлю 55 і 65 дюймів на ринку США. Основною особливістю цих телевізорів, як випливає з їхньої назви, є наявність високопродуктивного процесора Cell, що дає цим пристроям зовсім нові можливості. Досить сказати, що обчислювальна потужність телевізорів серії ZX900 Cell TV в 143 рази перевищує аналогічні показники існуючих моделей.

Toshiba ZX900 Cell TV. Фото взято з сайту news.org.ua
Toshiba ZX900 Cell TV. Фото взято з сайту news.org.ua

За допомогою процесора Cell нові телевізори Toshiba, приміром, реалізують технологію Resolution+, що значно підвищує якість зображення за рахунок збільшення розширення. Крім того, телевізори серії ZX900 Cell TV мають частоту розгортки 480 Гц і повністю готові до роботи з 3D контентом, а також володіють деякими можливостями домашнього медіа-сервера. Є підтримка мережевих сервісів Net TV, включаючи Netflix, VUDU, CinemaNow і Pandora, а також модуль Wi-Fi 802.11n, Blu-ray плеєр і жорсткий диск ємністю 1 Тб для зберігання контенту.

Крім іншого, в телевізорах серії ZX900 Cell TV є підтримка стандарту Wireless HD. А панелі KIRA2, якими оснащені ці телевізори, мають спеціальне підсвічування LED Local Dimming, що поліпшує передачу білого і чорного кольорів. Коефіцієнт динамічної контрастності при цьому досягає 9 000 000: 1. Але найцікавіше те, що, за даними Toshiba, телевізори серії ZX900 Cell TV здатні перетворювати стандартний сигнал у стереозображення в режимі реального часу. Досягається це завдяки технології TriVector 2D to 3D Conversion, і, таким чином, глядач може постійно насолоджуватися об'ємним зображенням.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.