Новий зарядний пристрій використовує енергію Wi-Fi-сигналів Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.01.2010 13:49 · Розділ: Техніка

У третьому кварталі цього року в продаж надійде незвичайний зарядний пристрій RCA Airnergy, що використовує енергію радіохвиль бездротових мереж Wi-Fi.

Принцип його роботи зводиться до уловлювання хвиль у діапазоні 2,4 Ггц і подальшого перетворення їх в електричний струм для заряджання вбудованого акумулятора. При необхідності пристрій через роз'єм micro-USB може бути підключений до мобільного телефону, смартфону, кишенькового плеєра або іншого гаджета для передачі накопиченої енергії на його батарею.

Ефективність роботи RCA Airnergy залежить від потужності сигналів мереж Wi-Fi. В ході демонстрації розробники показали, що пристрій, за півтори години може зарядити акумулятор комунікатора BlackBerry з 30 до 100%.

RCA Airnergy вихоплює енергію з повітря. Фото взято з сайту gizmag.com
RCA Airnergy вихоплює енергію з повітря. Фото взято з сайту gizmag.com

У роздрібній торгівлі новинка буде пропонуватися за орієнтовною ціною 40 доларів США. У перспективі мають з'явитися батареї з вбудованим зарядним пристроєм, що використовують принцип роботи RCA Airnergy, для телефонів і інших мобільних гаджетів.

Розробкою системи, завдяки якій портативні пристрої зможуть накопичувати енергію, що поширюється в просторі радіосигналів, також займається компанія Nokia.

Джерело gizmag.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.