Іран виступає за нову валюту Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.04.2009 10:32 · Розділ: Економіка

Іранський Президент Махмуд Ахмадінежад підтримує ідею президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва про введення єдиної резервної платіжної одиниці.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв пропонував назвати нову електронно-розрахункову одиницю "Євраз" або "Євразія". "Це прекрасна пропозиція, ми вважаємо, що воно правильна, тому, що світу треба керувати єдиною, реальною і рівною валютою", - сказав Ахмадінежад.

Він також підтримав пропозицію відносно єдиної регіональної та міжнародної валюти. "Ми в ході саміту ОВЕС в Ірані включили це питання в підсумковий документ і затвердили його", - сказав він.

В той же час, за оцінкою президента Ірану, для створення єдиної світової валюти необхідно спершу підготувати інфраструктуру, створити міжнародну фінансову систему і нові фінансові інститути. І тоді вже та єдина міжнародна валюта в цій системі може правильно діяти, - вважає Ахмадінежад.

На його думку, долари були нав'язані різним країнам і народам, а інвестори-американці зловживали їх потенціалом. "Капіталістична економіка - це фальшива економіка, це там, де паперове майно може узяти верх над справжнім майном", - говорить Ахмадінежад.

Джерело korrespondent.net

Сьогодні всі знайомі з терміном "криза". Але експерти, вважають що це криза капіталізму, криза мислення, що обмежує людину матеріальними рамками і вражаючої людини користолюбством. На думку Ахмадінежада:- "Той, хто хоче за допомогою тих інструментів, які привели світ до цієї кризи, вирішити сьогоднішню ситуацію, лише посилить її ".

Китай запропонував знайти нову валюту замість долара. Таким чином він підтримав ініціативу, запропоновану раніше представниками Росії.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.