Samsung випускає зовнішні вінчестери серій G2 Portable і G3 Station Автор: Andriy · Опубліковано: 13.01.2010 09:15 · Розділ: Техніка

Асортимент зовнішніх вінчестерів компанії Samsung поповнився двома моделями: кишеньковим G2 Portable і настільним G3 Station. Блискуча поверхня пристроїв всіяна множиною кілець, які не тільки створюють привабливий ефект, відбиваючи світло під різними кутами, але й захищають корпус від подряпин.

Накопичувачі G2 Portable. Фото взято з сайту ixbt.com
Накопичувачі G2 Portable. Фото взято з сайту ixbt.com

2,5-дюймові накопичувачі G2 Portable доступні в модифікаціях об'ємом 250, 320, 500 і 640 ГБ.

Вінчестер G3 Station. Фото взято з сайту ixbt.com
Вінчестер G3 Station. Фото взято з сайту ixbt.com

3,5-дюймові вінчестери G3 Station можуть містити в собі 1, 1,5 або 2 ТБ дискового простору.

У комплект поставки входить набір програмного забезпечення, що складається з утиліт:

• Auto Backup - для створення резервних копій даних;

• SecretZone - для шифрування персональної інформації;

• SafetyKey - для здійснення парольного захисту.

Моделі обох серій надійдуть у продаж вже на цьому тижні, а ціна найбільш містких моделей не перевищить $200. Виробник забезпечує пристрої трирічною гарантією.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.