Razer взялася за периферію для консолей Автор: Andriy · Опубліковано: 13.01.2010 09:12 · Розділ: Техніка

Компанія Razer, відомий виробник геймерський периферії для ПК, оголосила про свій вихід на ринок консольних продуктів. Першими пристроями такого роду стануть геймпад Razer Onza і гарнітура Razer Chimaera, призначені для Xbox 360.

Геймпад Razer Onza. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Геймпад Razer Onza. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Геймпад Onza схожий за формою зі стандартним контроллером для Xbox 360 і володіє стильними гранями з підсвічуванням. Традиційно Razer позиціонує новинку як професійний інструмент для справжніх цінителів. Так, кнопки виробу розроблені з застосуванням технології Hyperesponse, що забезпечує низьку затримку при натисканні, а аналогові стики мають настроюваний опір.

Між тригерами розташувалися дві додаткові кнопки, функції яких настроюються користувачем: вони можуть як дублювати будь-яку іншу клавішу геймпада, так і відповідати за автоматичну стрільбу.

Підключення до приставки здійснюється за допомогою полегшеного 4,5-метрового USB-кабелю. Рекомендована європейська ціна на Razer Onza становить 45 євро.

Гарнітура Razer Chimaera. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Гарнітура Razer Chimaera. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Гарнітура Razer Chimaera, виконана в закритому дизайні, підтримує 5.1-канальний звук для спрощення позиціонування у віртуальному просторі. Базова станція пристрою має функцію послідовного з'єднання з іншими передавачами для Chimaera. Це означає, що щасливі власники таких гарнітур зможуть створювати свій власний канал для комунікації в ході віртуальних баталій.

Європейська ціна на Razer Chimaera - 110 євро.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.