Пристрій RCA Airnergy заряджає телефони енергією від сигналу Wi-Fi Автор: Andriy · Опубліковано: 13.01.2010 09:10 · Розділ: Нові технології

Свобода мобільної електроніки від електромережі зазвичай припускає використання додаткових акумуляторів, сонячних панелей, портативних вітротурбін або механічних генераторів енергії. Всі ці джерела живлення мають очевидні недоліки, не позбавлена їх і наступна розробка. Однак її перевага в тому, що вона не залежить від погоди, часу доби і докладань людиною фізичних зусиль. Фактично, цей пристрій збирає енергію "з повітря". Не в буквальному сенсі, але якщо вірити заяві RCA щодо функціональності нового продукту, це недалеко від правди: Airnergy Charger отримує електрику завдяки електромагнітному полю, утвореному передавачами сигналу Wi-Fi.

Пристрій RCA Airnergy Charger. Фото взято з сайту news.org.ua
Пристрій RCA Airnergy Charger. Фото взято з сайту news.org.ua

Енергія накопичується у вбудованому акумуляторі, що використовується для підзарядки, наприклад, мобільного телефону. Як випливає з розповіді представника RCA на минулій виставці CES, в ході демонстрації батарея BlackBerry була заряджена з 30% до рівня 100% за 1,5 години. Очевидно, мався на увазі час передачі від одного заряду акумулятора до іншого, оскільки можливість накопичити таким компактним пристроєм достатню кількість енергії з Wi-Fi за 90 хвилин видається сумнівною.

Фото взято з сайту news.org.ua
Фото взято з сайту news.org.ua

Стверджується, що час накопичення енергії залежить від кількості розташованих поблизу від Airnergy Charger джерел сигналу, але конкретні характеристики залишаються невідомими. Представник компанії пообіцяв початок продажу влітку цього року за ціною близько $40-50, а пізніше мають з'явитися батареї з вбудованою технологією.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.