Mad Catz: трансформована мишка, Bluetooth-мишки і клавіатури з РК-панеллю Автор: Andriy · Опубліковано: 13.01.2010 09:03 · Розділ: Техніка

Відома своїми неординарними маніпуляторами Mad Catz представила нову серію клавіатур і мишок під брендом Eclipse. Серед них - бездротова клавіатура з сенсорною рідкокристалічною панеллю та підсвіткою кнопок, а також мишка для ноутбука з технологією розпізнавання рухів. Постачання продуктів почнуться вже в січні.

Eclipse Wireless litetouch Keyboard. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Eclipse Wireless litetouch Keyboard. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Дизайн Eclipse Wireless litetouch Keyboard виконаний, як підкреслює сама компанія, в стилі мінімалізму, і повинен виглядати гідно в домашній обстановці і в офісі. Клавіатура підключається до комп'ютера по 2,4-ГГц каналу, оснащується вбудованим трекболом з лівою та правою кнопками миші і має низькопрофільні клавіші quiettouch з підсвічуванням. Праворуч від клавіш розташовується сенсорна РК-панель з технологією 3-в-1. Одним натисканням вона перемикається між мультимедіа-функціональністю, цифровою панеллю і MyEclipse. В останньому режимі користувач може налаштувати виконувані 12-ма іконками дії і призначити, наприклад, відкриття веб-сторінок або запуск додатків. Кожному символу можуть відповідати до трьох сайтів і одна програма. Eclipse Wireless litetouch Keyboard отримує живлення від літій-іонної батареї і в автономному режимі працює до 20 годин. Рекомендована вартість моделі - $130.

Eclipse litetouch Keyboard. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Eclipse litetouch Keyboard. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Eclipse litetouch Keyboard розроблена для застосування з настільними системами. Клавіатура має металеву обробку і відрізняється від попереднього варіанту відсутністю бездротового зв'язку і трекболу. Вартість - $100.

Eclipse touchmouse. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Eclipse touchmouse. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Eclipse touchmouse оснащена трьома кнопками, лазерним сенсором з роздільною здатністю 1600 dpi і підключається до комп'ютера за допомогою Bluetooth. Маніпулятор з алюмінієвим покриттям клавіш здатний обходитися без підзарядки до півроку завдяки батареї типу АА. На місці звичайного колеса прокрутки знаходиться елемент, що дозволяє здійснювати прокрутку по чотирьох напрямках. А технологія quicktouch відстежує комбінацію рухів мишки і натискань клавіш, виконуючи певні команди. Вартість - $60.

Eclipse mobilemouse. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Eclipse mobilemouse. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Мишка Eclipse mobilemouse позиціонується для мобільних користувачів. Пристрій включає лазерний сенсор з роздільною здатністю 1600 dpi і невеликий трекбол (Scroll Ball) для прокручування по чотирьох напрямках. Для зв'язку з ПК також використовується інтерфейс Bluetooth. При виключенні комп'ютера мишка переходить в режим очікування, що дозволяє продовжити час автономної роботи від батареї ААА до 6 місяців. Вартість - $60.

Мишка Cyborg. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Мишка Cyborg. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Найбільш цікава новинка - це продукт преміум-класу, ігрова мишка Cyborg нового покоління. Її особливістю є "трансформація" під конкретного користувача. Взаємне розташування поверхонь миші, які контактують з рукою, настроюється. Mad Catz вважає Cyborg найкомфортнішим ігровим маніпулятором.

Мишка Cyborg. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Мишка Cyborg. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Пристрій представлений декількома моделями: RAT 9 є програмованою повністю регульованою бездротовою мишкою з лазерним сенсором, що володіє чутливістю 5600 dpi; RAT 7 відрізняється провідним зв'язком; RAT 5 має сенсор з роздільною здатністю 4000 dpi, настроюється тільки довжина маніпулятора; RAT 3 оснащується сенсором 3200 dpi. Вартість мишок, поява яких у продаж очікується навесні поточного року, становить відповідно $130, $100, $70 і $50.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.