Нова Mazda3 приїде до Росії в кінці літа Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.04.2009 12:34 · Розділ: Нові технології

Нова Mazda3 приїде до Росії до кінця літа. Спочатку на автосалоні в Лос-Анжелесі був показаний новий седан, а згодом, в Болоньї - хетчбек. Друге покоління цієї моделі доїде до салонів російських дилерів до кінця літа 2009 року.

Зовнішні зміни всі побачили відразу, нова "посмішка" вже встигла стати предметом завзятих суперечок фанатів і противників Mazda3. Проте до цих пір не було відомо подробиць стосовно технічного оснащення автомобіля.

Отже, нова Mazda3 поставлятиметься в чотирьох комплектаціях: Base, Touring, Touring+ і Sport. Звичайно, буде і MPS, але ця версія вважається вже іншою моделлю. На вибір запропонують чотири двигуни: новий 2,2-літровий турбодизель (185 л.с.), 1,6-літровий турбодизель (109 л.с.), дволітровий (150 л.с.) і 1,6-літровий бензиновий (105 л.с.). На особливу увагу заслуговує 185-сильний дизель, що відповідає стандарту "Євро-5". Витрата палива у цього силового агрегата рівна 5,6 л в змішаному режимі.

2,2-літровий турбодизель MZR-CD є абсолютно новим в лінійці двигунів Mazda. Завдяки йому японці добилися збільшення потужності і ресурсу двигуна при зниженні шкідливих викидів. Турбокомпресор із змінною геометрією, зменшений інтервал вприскування палива, покращений паливний насос (тиск вприскування до 200 мПа - найвищий в галузі) і каталітичний нейтралізатор, виготовлений з використанням нових технологій - ось запорука успіху цього двигуна. Розгін до 100км/за годину займає 8.2 секунд. Топова швидкість - 218 км/за годину.

Що стосується інших показників, то вони теж істотно покращилися. Салон став багатшим і зручнішим. З'явилася штатна навігація і нова сучасна мультимедійна система BOSE, двозонний клімат-контроль і сучасний бортовий комп'ютер з винесеними на кермо кнопками управління. Cалон автомобіля став набагато зручнішим завдяки побудові за принципом HMI (Human-machine Interface) - "інтерфейс-людина-машина".

Аеродинамічні показники -вище всіляких похвал. Прижимна сила зросла, а рівень шумів впав. Ціна на нову Mazda3 досі не відома.

Джерело utro.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.