Microsoft розповіла про Project Natal і нову "Ігрову кімнату" Автор: Andriy · Опубліковано: 13.01.2010 08:57 · Розділ: Нові технології

2010 має стати особливим для користувачів Xbox 360: Microsoft пообіцяла випустити очікувану "безконтролерну" систему взаємодії з іграми Project Natal ближче до святкового сезону. Про це стало відомо під час виступу виконавчого директора софтверного гіганта Стіва Балмера (Steve Ballmer) на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі, де він продемонстрував розроблений спільно з Hewlett-Packard планшет. "2010 рік стане переломним для всіх споживачів, що мають Xbox", - заявив президент підрозділу Entertainment & Devices Division Роббі Бек (Robbie Bach).

Консоль Xbox 360. Фото взято з сайту news.org.ua
Консоль Xbox 360. Фото взято з сайту news.org.ua

Вперше система Project Natal була продемонстрована в минулому році. Як відомо, вона дозволяє задіяти в ігровому процесі руху різних частин тіла і здійснювати, наприклад, удари ногами по віртуальному м'ячу або крутити кермо гоночного автомобіля. У технології застосовуються камери, які відстежують дії гравця. Бек не вдавався в подробиці про вартість або моделі розповсюдження Project Natal, але запевнив, що існуючі консолі Xbox 360 не потребують заміни. Проте рік тільки розпочався, і Microsoft підготувала для гравців новинку, яка з'явиться набагато раніше. Навесні починає функціонувати Game Room ( "Ігрова кімната") - сервіс для Xbox Live, де можна буде придбати класичні ігри 1970-1980-х років від таких компаній, як Atari і Activision ($5 за версію для платформ Xbox і ПК і $3 – тільки для приставки). Game Room являє собою 3D-світ, підтримує власні аватари користувачів і мультиплеєр. За три роки кількість ігор у "кімнаті" має вирости до 1000 найменувань.

Крім названого Microsoft випустить наступну частину успішної серії Halo - Halo Reach. Вона "розповість історію епічної битви до Halo 1". Представить компанія і нові жанри, зокрема "психологічний екшн-триллер" Alan Wake про таємничого письменника, який потрапив у власні розповіді. Бек порівняв гру з творами Стівена Кінга (Stephen King), поставленими режисером Девідом Лінчем (David Lynch).

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.