Британських школярів навчать медитувати на прикладі панди По Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.01.2010 17:33 · Розділ: Освіта

У чоловічій школі Тонбрідж, розташованій в британському графстві Кент, було запроваджено уроки медитації. Це перший у Великобританії випадок, коли подібні заняття включають в шкільний розклад на постійній основі.

Сорокахвилинні уроки будуть проводитися один раз на тиждень у класах, де навчаються учні 14-15 років. Про необхідність навчитися контролювати свій внутрішній стан підліткам розповідатимуть на прикладі персонажів поп-культури, як от, спортсмен Джон Уїлкінсон або панда з мультфільму "Кунг-фу Панда".

Учень тонбріджської школи під час уроку медитації. Фото взято з сайту timesonline.co.uk
Учень тонбріджської школи під час уроку медитації. Фото взято з сайту timesonline.co.uk

Крім того, після кожного заняття діти будуть отримувати mp3-файли із записом вправ, які їм потрібно буде слухати щодня перед виконанням домашніх завдань. Передбачається, що це допоможе хлопцям навчитися концентруватися і знімати стрес. Поки деякі діти ставляться до нововведення скептично, але багато хто сприйняв його з ентузіазмом.

Директор Оксфордського центру медитації, Марк Вільямс запевнив журналістів, що метою введення нових занять не є навернення учнів до буддизму. За його словами, курс, що викладається, має академічне обгрунтування.

Джерело lenta.ru


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.