Американський ювелір виготовив приставку Sony Playstation із золота Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.01.2010 16:35 · Розділ: Нові технології

Ювелір-дизайнер із США, Стюарт Х'юз, інкрустував діамантами і золотом ігрову консоль Sony Playstation 3. На оформлення дорогоцінної приставки було затрачено 1,6 кілограма золота 916-ї проби, а також 58 діамантів загальною вагою 26 каратів.

Sony Playstation 3 було повністю покрито золотом. Фото взято з сайту ubergizmo.com
Sony Playstation 3 було повністю покрито золотом. Фото взято з сайту ubergizmo.com

Золотом було покрито корпус приставки, а діаманти прикрасили собою кнопки. Всього американський ювелір створив три таких приставки. Вартість кожної з них сягає 325 тисяч доларів США, тоді як базова ціна становить близько 200 доларів.

Це не єдиний ювелірний продукт від Стюарта Хьюза з області високих технологій. До цього він створив найдорожчу ігрову консоль в світі вартістю півмільйона доларів. Це Nintendo Wii, яку він також покрив золотом (2,5 кілограма) і діамантами (загальною вагою 19,5 карата). Крім того дизайнер зробив щось подібне і зі стільниковим телефоном iPhone. На його оздоблення було затрачено 136 діамантів, а корпус покрито 271 грамом золота. Вартість телефону склала 3,2 мільйона доларів.

Sony Playstation є однією з найбільш популярних ігрових консолей в світі. Вперше вона була випущена в 1994 році в Японії. У світі продано вже більше 100 мільйонів екземплярів цієї іграшки.

Джерело vesti.kz


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.