NVIDIA і Verizon Wireless показали Інтернет-планшет з підтримкою Full HD Автор: Andriy · Опубліковано: 12.01.2010 10:58 · Розділ: Техніка

Під час виставки CES 2010 було представлено так багато нових розробок і продуктів, що навіть після її закриття залишається велика кількість тем, які заслуговують на увагу. До числа таких, безсумнівно, відноситься планшетний ПК із сенсорним екраном, показаний компаніями NVIDIA і Verizon Wireless.

Інтернет-планшет Ultra. Фото взято з сайту ixbt.com
Інтернет-планшет Ultra. Фото взято з сайту ixbt.com

Пристрій під назвою Ultra спроектовано фахівцями компанії Innovative Converged Devices (ICD) на платформі NVIDIA Tegra. Він оснащений широкосмуговим модемом Motorola 4G, що забезпечує високошвидкісне підключення до Інтернету в мережі Verizon Wireless LTE, що знаходиться на попередньому етапі експлуатації. До речі, цього року очікується розгортання мереж 4G LTE в 25-30 країнах.

Разом з високошвидкісним підключенням до Глобальної мережі, процесор NVIDIA Tegra забезпечує можливість перегляду відео високої чіткості у форматі Full HD 1080p, зокрема, роликів YouTube. Мале енергоспоживання при цьому гарантує роботу пристрою протягом декількох годин на одній зарядці батарей.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.