MSI показала новітню відеокарту R5850 Cyclone Автор: Andriy · Опубліковано: 12.01.2010 10:53 · Розділ: Техніка

В рамках міжнародної виставки CES 2010 у Лас-Вегасі на демонстраційному стенді компанії Micro-Star International (MSI) численні відвідувачі змогли побачити не тільки «блискавичну» відеокарту MSI R5870 Lightning, але й не менш цікавий прискорювач MSI R5850 Cyclone на базі графічного адаптера ATI Radeon HD 5850, заснований на створеному по 40-нм технології чіпі AMD RV870 з 1440 потоковими процесорами.

Відеокарта MSI R5850 Cyclone. Фото взято з сайту 3dnews.ru
Відеокарта MSI R5850 Cyclone. Фото взято з сайту 3dnews.ru

Дана модель відноситься до продуктів категорії Military Class Series, які відрізняються застосуванням тільки високоякісної елементної бази, характеризуються підвищеною надійністю і володіють чудовим розгінним потенціалом.

Виріб обладнано оригінальною по дизайну системою активного повітряного охолодження з круглим алюмінієвим радіатором і двома зігнутими дугою товстими тепловими трубками, кожна з яких несе на собі додаткову секцію з множини тонких алюмінієвих пластин. У центрі конструкції встановлено 90-мм вентилятор з низьким рівнем шуму.

Новинка має на борту гігабайт пам'яті GDDR5 з 256-бітовим інтерфейсом, сумісна з DirectX 11 Shader Model 5.0, OpenGL 3.2 і OpenCL, а також підтримує технології ATI Stream Acceleration Technology, ATI Eyefinity Multi-display Technology, ATI CrossFireX Multi-GPU Technology, ATI PowerPlay Power Management Technology і ATI Avivo HD Video & Display Technology з вдосконаленим інтегрованим відеопроцесором другого покоління (UVD 2.0). Що ж до набору виведених на задню панель портів, то тут присутні виходи DVI, HDMI і DisplayPort.

Про робочі частоти, ціну і терміни початку масових продажів MSI R5850 Cyclone поки нічого невідомо.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.