Перший Full HD 3D-проектор від компанії LG Автор: Andriy · Опубліковано: 12.01.2010 10:46 · Розділ: Техніка

Серед представлених на виставці LG Electronics проекторів можна особливо виділити дві моделі - перші в світі однооб'єктивні пристрої з можливістю виведення об'ємного зображення з повноформатним відео високої роздільної здатності CF3D, а також новий портативний проектор HX300G.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Зображення, яке може виводити SXRD, відрізняється не тільки високою роздільною здатністю (Full HD 1080p, 1920х1080), а й видатною якістю, що забезпечується неабиякими показниками яскравості і коефіцієнта контрастності - 2500 люмен і 7000:1, відповідно. Свою лепту вносить також і технологія TruMotion 120 Гц, яка досі пропонувалася тільки в складі плоскопанельних телевізорів високої роздільної здатності, а також система колірної автокалібровки. В основі системи побудови зображення - швидкодіюча рідкокристалічна 0,61"матриця типу SXRD (Silicon X-tal Reflective Display). Інтерфейси - два HDMI 1.3 і порт USB. Поява пристрою на ринку очікується в травні, передбачувана ціна - близько 10 тис дол.

Фото взято з сайту 3dnews.ru
Фото взято з сайту 3dnews.ru

Портативний проектор HX300G орієнтований переважно на проведення презентацій. Вбудовані засоби перегляду дозволяють відтворювати файли Microsoft Office, DivX, MP3 і JPEG. Завдяки невеликим розмірам і вазі пристрій можна легко взяти з собою, а застосування світлодіодної лампи замість флуоресцентної забезпечує їй ресурс близько 30 тис годин. Яскравість зображення - 300 люмен, контрастність - 2000:1. Матриця - 0,55" типу DMD, розширення - XGA (1024x768), інтерфейси - по одному HDMI 1.3 і USB 2.0. Крім того, проектор оснащений вбудованим FM-передавачем.

Джерело 3dnews.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.