OCZ показала на CES 2010 нові блоки живлення з високим ККД Автор: Andriy · Опубліковано: 12.01.2010 10:41 · Розділ: Техніка

На виставці CES 2010 можна було побачити нові блоки живлення, створені фахівцями PC Power & Cooling. Нагадаємо, під цією назвою працює підрозділ OCZ Technology Group, що спеціалізується на випуску блоків живлення та систем охолодження.

Модель серії Fatal1ity. Фото взято з сайту ixbt.com
Модель серії Fatal1ity. Фото взято з сайту ixbt.com

Потужність показаної на верхньому знімку моделі серії Fatal1ity дорівнює 750 Вт. Цей блок живлення оснащений модульною кабельною системою і має ККД 85% (рейтинг 80Plus Bronze). Напруга 12 В виведена по одній шині. У пристрої використовуються твердотільні електролітичні конденсатори японського виробництва. Для охолодження компонентів блоку живлення в корпусі встановлений 135-міліметровий вентилятор з світлодіодним підсвічуванням. За даними джерела, ціна цього БЖ складе $79.

Модель серії Silencer MK II. Фото взято з сайту ixbt.com
Модель серії Silencer MK II. Фото взято з сайту ixbt.com

Модель, зображена на знімку, належить до серії Silencer MK II. У серію ввійдуть блоки потужністю 500, 650, 750 і 950 Вт. Вони не мають модульної кабельної системи, але також характеризуються високим ККД: дві молодші моделі отримали рейтинг 80Plus Bronze, два старші 80Plus Silver. Так само, як у випадку БП OCZ Fatal1ity, напруга 12 В виводиться з єдиної шини.

Джерело ixbt.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.