На CES 2010 побачила світ електронна книга Plastic Logic QUE з 10,7" сенсорним дисплеєм Автор: Andriy · Опубліковано: 12.01.2010 10:37 · Розділ: Техніка

На CES 2010 Plastic Logic продемонструвала новий пристрій для читання електронних книг - QUE proReader. У назві приставка "pro" повинна підкреслити, що це більше, ніж "звичайний" e-reader. Продукт, що позиціонується як рішення для професіоналів і бізнесу, справді чималий - формат 8,5"х11" (275x212.5x7,5 мм) з 10,7" сенсорним екраном. І хоча компанія запевняє, що її виріб оснащений найбільшою панеллю в індустрії, це все ж таки не зовсім вірно - у Skiff Reader діагональ 11,5". Як і в конкурента, у QUE є ударостійке покриття. Товщина пристрою - близько 8 мм, маса - 0,45 кг.

Електронна книга Plastic Logic QUE. Фото взято з сайту news.org.ua
Електронна книга Plastic Logic QUE. Фото взято з сайту news.org.ua

Екран QUE заснований на технології "електронних чорнил" E-Ink Vizplex з органічними транзисторами на пластиковій основі. Текст можливо читати навіть під прямими променями сонця. Plastic Logic підкреслює класичне поєднання чорного і білого кольорів, що створює враження справжнього паперу. Продукт підтримує формати PDF, файлів Microsoft Office, ePub. Модель з 4 Гб пам'яті може зберігати до 35000 документів, 8 Гб - до 75000. Віртуальна клавіатура дозволяє вносити позначки і коментарі до тексту, а якщо він занадто дрібний - допоможе функція збільшення шрифту. Онлайн-магазин QUE Store надає доступ до різного контенту, підключення до мережі відбувається через Wi-Fi.

Електронна книга Plastic Logic QUE. Фото взято з сайту news.org.ua
Електронна книга Plastic Logic QUE. Фото взято з сайту news.org.ua

Plastic Logic також пропонує скористатися одним з найбільших магазинів eBookstore. Володарі QUE можуть підписатися на різні спортивні, новинні і бізнес-видання. Постачання продукту почнуться в квітні (для американського ринку), вартість 4-Гб моделі з Wi-Fi складе $650, 8-Гб з Wi-Fi і 3G - $800.

Джерело news.org.ua


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.