Визначено найкращу у світі країну для проживання Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.01.2010 11:56 · Розділ: Цікаві факти

Світові експерти вже п'ятий рік поспіль визнали Францію кращою країною для проживання. У рейтингу англійського журналу International Living, який щорічно складає індекс якості життя, вона посіла почесне перше місце. Франція випередила своїх конкурентів за такими показниками, як вартість послуг і товарів, розваги, рівень безпеки і загальний стан екології.

Французи живуть найбільш насиченим життям. Фото взято з сайту horizontravel.ru
Французи живуть найбільш насиченим життям. Фото взято з сайту horizontravel.ru

Відповідно до досліджень, життя французів максимально насичена, вони можуть собі дозволити покататися на лижах в Альпах і відпочити на пляжах Рів'єри. Крім того, у Франції, за словами авторів дослідження, краща система охорони здоров'я, двогодинний перерву на обід і найкраще у світі вино.

У п'ятірку найбільш сприятливих для життя країн також потрапили Нова Зеландія, Швейцарія, Німеччина та Австралія. Великобританія зайняла в рейтингу лише 25-е місце. Видання відзначає, що жителі цієї країни дуже багато працюють і постійно перевтомлюються, крім цього, у порівнянні зі своїми сусідами на південь від Ла-Машша вони мають набагато менше вихідних днів.

США опустилися з торішнього третього місця на сьоме. Автори дослідження цього разу порахували Штати менш привабливою країною, пояснивши, що досягнення американської мрії вислизає все від більшої кількості американців. На восьме місце рейтингу експерти поставили зелену столицю Європи Бельгію, дев'ятий рядок зайняла Канада, а замикає десятку Італія.

Джерело utro.ru


Інші новини розділу