Американці навчилися знеболювати без знеболюючих препаратів Автор: Lesly · Опубліковано: 12.01.2010 09:51 · Розділ: Медицина

Відносно нове явище в медицині – застосування лазерних променів IV классу – проводить в організм значну кількість світлової енергії, яка, взаємодіючи з пошкодженими клітинами, прискорює загоєння і практично знімає біль.

Ця передова технологія здатна лікувати вікові, післятравматичні післяопераційні, та інші види болю без застосування знеболюючих препаратів. Доктор Брайан Прайор, президент LiteCure (Нью-Йорк, США), пояснив, що світло проникаючи глибоко в тканини, зменшує запальні процеси та прискорює відновлення клітин, сповільнюючи при цьому нервову провідність, за рахунок чого і спостерігається ефект знеболення.

Новий лазер IV класу забезпечує глибоке проникнення в тканини для зняття болю та прискорення одужання. Фото взяте з сайту multiradiance.com
Новий лазер IV класу забезпечує глибоке проникнення в тканини для зняття болю та прискорення одужання. Фото взяте з сайту multiradiance.com

Справа в тому, що лазерні промені I-III класів не здатні забезпечити навіть близьку до оптимальної проникність в тканини, тому і результати їх застосування в медицині не можуть бути результативними. Крім того, зважаючи на незначну глибину проникнення в тканини, доводиться значно збільшувати тривалість впливу лазера. Натомість лазери IV класу можуть забезпечувати оптимальні результати.

Дімітріос Костопоулос, доктор природничих наук та інструктор з фізичної підготовки (Нью-Йорк) заявив, що "... пацієнти повинні розуміти, що лазерна терапія сама по собі не забезпечить кращих результатів лікування. Використання лазерного прогрівання необхідно поєднувати з масажем та лікувальною фізкультурою". Саме поєднання сеансів прогрівання лазарем та масаж забезпечують найкращі результати, додав він.

А в неділю, 17 січня госпіталь Hands-On Care Physical, що в Асторії, штат нью-Йорк, США, проводитиме свого роду день відкритих дверей, де кожен бажаючий зможе безкоштовно відчути на собі чудодійні властивості нових лазерних технологій.

Джерело: bio-medicine.org


Інші новини розділу